Dulkių siurblys 700W, 1.5L HVC-M700BL HEINNER
Yra sandėlyje
ID: 130205
Prekės kodas: HVC-M700BL
Brūkšninis kodas 5949088530236
Lizingas
Image
Pristatymo galimybės
Imagem    ImagemImagem
Aprašymas
Dulkių siurblys naudojamas su maišeliu Heinner HVC-M700BL, galia: 700W, HEPA 10 filtras, siurbimo galia: >100W, 2 x popieriniai maišeliai, plastikinis vamzdis, maitinimo laido ilgis: 5m, spalva: mėlyna
Specifikacija
Galia700W
Dulkių siurblio tipasSu maišeliu
Siurbimo tipasSausas
PaviršiusDaugiapaviršiai
Vamzdžio medžiagaPlastikiniai
PriedaiPurkštukas
Dulkių talpa1,5 l
BaterijaNr
Siurbimo galia>170W