Dulkių siurblys akumuliatorinis 21.6V HSVC-M21.6RD HEINNER
Yra sandėlyje
ID: 130189
Prekės kodas: HSVC-M21.6RD
Brūkšninis kodas 5949088575428
Lizingas
Image
Pristatymo galimybės
Imagem    ImagemImagem
Aprašymas
Vertikalus dulkių siurblys Heinner HSVC-M21.6RD, cikloninė filtravimo sistema, dvigubas naudojimas: rankinis ir vertikalus dulkių siurblys, ličio baterija: 21,6 V, galia: 150 W, 2 greičio režimai, siurbimo galia: 9 kPa, DC variklis, dulkių talpa: 0,6 L, elektrinis šepetys su LED apšvietimu, įkrovimo laikas: 4-6 val., maksimalus veikimo laikas: 15 min, ekonominis režimas: 32 min, sieninis laikiklis, siaurų tarpų antgalis, baldų šepetys, triukšmo lygis iki: 80 dB
Specifikacija
Dulkių siurblio tipasVertikalus
Siurbimo tipasSausas
PaviršiusDaugiapaviršiai
PriedaiSiauras priedas, Sofos šepetys, Standartinis šepetys, Sieninis laikiklis
Dulkių talpa0.5
Galia150W