Sulčių spaudyklė 1000W HSF-K1000DCWP HEINNER
Yra sandėlyje
ID: 273943
Prekės kodas: HSF-K1000DCWP
Brūkšninis kodas 5949494030603
Lizingas
Image
Pristatymo galimybės
Imagem    ImagemImagem
Aprašymas
Sulčiaspaudė Heinner PearlWhite HSF-K1000DCWP, Galia 1000 W, DC variklis, Kintamas greitis, Minkštimo talpa: 1 L, Nerūdijančio plieno filtras, Platus padavimo vamzdis: 84 mm, Balta alyva dažyta korpuso apdaila.
Parametras:Reikšmė
Produkto tipas:Centrifuginė sulčiaspaudė
Modelis:Heinner PearlWhite HSF-K1000DCWP
Galia:1000 W
Variklio tipas:DC variklis
Sulčių indo talpa:1 L
Minkštimo talpa:1.5 L
Padavimo angos plotis:84 mm
Valdymas:Greičio reguliavimo rankenėlė
Korpuso medžiaga:Plastikas ir nerūdijantis plienas
Filtras:Nerūdijantis plienas
Spalva:Balta
Įtampa:220–240 V, 50/60 Hz
Triukšmo lygis:80 dB
Matmenys (P x G x A):450 x 200 x 410 mm